Ubytování a služby

Zastavte se na pivko nebo u nás zůstaňte klidně celý víkend.

Rodinné ubytování na Čeladné

Chata Dukla se nachází v obci Čeladná v místní části Horní Čeladná, v klidném prostředí, obklopená lesem. Chata leží na úpatí vrcholu Malý Smrček. Kolem chaty prochází modrá a červená turistická značka. V její blízkosti se nachází také dvě lyžařské sjezdovky a to Kociánka a Ski areál Opálená, které jsou ve vzdálenosti do 5km.

Pro milovníky pěší túry je v blízkosti chaty, druhá nejvyšší hora Beskyd, Smrk 1276 m, který tvoří spolu s Malým Smrkem a dalšími okrajovými vrcholy masív Moravskoslezských Beskyd.

Chata disponuje 13 pokoji s celkovou kapacitou 35 míst. Sedm pokojů je s vlastním sociálním zařízením. Ostatní pokoje mají toalety a sprchy sdílené a nachází se na společné chodbě. K dispozici je také bezdrátové WiFi připojení k internetu.

Ceník ubytování

Můžete si dopředu objednat snídaně, polopenze, či plné penze. Dá se také objednat vegetariánská, veganská strava. Samozřejmostí je také stravování pro osoby s potravinovou alergií nebo intolerancí. Pro skupinové pobyty, školy a školky v přírodě je cena kalkulována dohodou. Ubytování lze uhradit buď hotově, platební kartou nebo bankovním převodem.


Dospělý 790 Kč / noc
Děti od 4 do 10 let450 Kč / noc
Děti do 4 let (bez nároku na lůžko)zdarma

Saunování ve finské sauně - 2 hodiny250 Kč / os.
Bazén (ubytování zdarma)50 Kč / den

Uspořádejte u nás akci

Součástí Chaty Dukla je stylová hospůdka s barem a prostornou venkovní terasou. Zde si můžete vybírat ze široké nabídky nealkoholických i alkoholických nápojů a drobného občerstvení.

Pro ubytované je navíc k dispozici společenská místnost s TV a nabídkou stolních her. Dále je u nás k dispozici také dřevěné dětské hřiště, venkovní bazén, finská sauna s jezírkem a odpočívárnou.

Naše chata je vhodná také pro pořádání svateb, pro semináře, školení, školy a školky v přírodě, tábory, společenské i soukromé akce, ale v neposlední řadě také pro různé typy sportovních soustředění.


Stylová hospůdka s barem


Letní terasa


Finská sauna


Společenská místnost


Venkovní bazén


Přírodní jezírko


Turistika i cyklistika