Ubytování a služby

Zastavte se na pivko nebo u nás zůstaňte klidně celý víkend.

Rodinné ubytování na Čeladné

Celková kapacita chaty Dukla je 40 míst ve 2 až 5-lůžkových pokojích s umyvadlem. Toalety a sprchy jsou sdílené a nachází se na společné chodbě. K dispozici je také bezdrátové WiFi připojení k internetu.

Součástí Chaty Dukla je stylová hospůdka s barem a prostornou venkovní terasou. Zde si můžete vybírat ze široké nabídky nealkoholických i alkoholických nápojů a drobného občerstvení. Na oběd nebo večeři si můžete zajít také do některé z restaurací v okolí ubytování.

Ceník ubytování

Dle individuální dohody se lze domluvit na snídani, polopenzi či plné penzi. Pro skupinové pobyty, školy a školky v přírodě je cena kalkulována dohodou. Ubytování lze uhradit buď hotově nebo bankovním převodem.


Dospělý (pouze na 1 noc)500 Kč
Dospělý (na více než 1 noc)400 Kč
Děti od 4 do 10 let200 Kč
Děti do 4 letzdarma

Uspořádejte u nás akci

Pro ubytované je navíc k dispozici společenská místnost s TV, kulečníkovým stolem a nabídkou stolních her. Dále je u nás k dispozici také dřevěné dětské hřiště, venkovní bazén, finská sauna s jezírkem a odpočívárnou a také vyhřívaný koupací sud.

Naše chata je tak vhodná pro semináře, školení, školy a školky v přírodě, společenské i soukromé akce, ale v neposlední řadě také pro různé typy sportovních soustředění.


Stylová hospůdka s barem


Dětské hřiště


Letní terasa


Sauna a koupací sud


Společenská místnost s kulečníkem


Venkovní bazén


Přírodní jezírko


Turistika i cyklistika